world-travel-trip.com
м. Полтава, вул. В'ячеслава Чорновола 21 (Куйбишева),
тел. (066) 7127309, (066) 8775997,
(0532) 565999
chichova@i.ua

Ваш
Світ подорожей

гарячі тури
  НАШ ПАРТНЁРФлора и фауна континентов. Полезные статьи и рефераты о животных и растениях.КАКТУСЁНОКФлора и фауна континентов. Полезные статьи и рефераты о животных и растениях.

  Гірськолижні курорти за кордоном

       Гірськолижні курорти за кордоном

   

   
       Отже, ви активний, цілеспрямований і повний сил мандрівник, але до сих пір ще не знаєте, де можна провести відпочинок в зимову пору? 
   
       Тоді наша туристична компанія "Світ подорожей" з радістю допоможе вам зробити правильний вибір! 
   
       Не секрет, що будь-який гірськолижний курорт - це місце, створене для задоволення. Тут і краса снігових вершин, і бадьорий вітер, і яскраве сонечко, і аромат гарячого глінтвейну - всі ті речі, які здатні подарувати щастя втомленому в галасливому місті людині. Як правило, європейські гірськолижні курорти мають у своєму розпорядженні спеціальними лижними трасами для спортсменів різного рівня підготовки, сучасними гірськолижними школами, привабливими готелями, а також безліччю розваг, ресторанів і додаткових послуг. Зрозуміло, всі вони відрізняються один від одного рівнем цін і складністю самих трас.
   
       Куди ж поїхати, щоб поєднати приємне з корисним: позайматися спортом і насолодитися чудовими пейзажами?
   
       В першу чергу варто згадати яскраву, сонячну і повну зимових фарб "гірськолижну казку" - загадкову країну Швейцарію, дві третини території якої займають гори. Швейцарія - це висока якість обслуговування, елітні готелі і найкращі школи. Існує п'ять основних гірськолижних регіонів, серед яких заслуговують на особливу увагу легендарні Альпи з трьома своїми найдивовижнішими вершинами: Юнгфрау (4158 м), Мьонх (4099 м) і Ейгер (3970 м).
   
       А тепер прийшов час представити вам справжню королеву гірськолижних курортів - Австрію , яка налічує 71 регіон для катання. Відмінним вибором для новачків стане сімейний курорт Майрхофен (630 м), який особливо порадує сноубордистів своїми мальовничими схилами.
   
      Також користуються популярністю серед новачків такі курорти, як Кітцбюель (800 м) і Санкт-Антон (1300 м). Орієнтовані такі тури на покупця з бюджетом середнього рівня і вище.
   
      Якщо ж ви любитель робити фотографії і до того ж прекрасний лижник, пропонуємо вам зробити Селфі на вершині одного з тридцяти італійських курортів. Чого тільки варті Борміо і Кортіна-д'Ампеццо (2939 м)! До речі, на останньому в 1956 році були проведені Олімпійські Ігри. Зараз курорт продовжує боротьбу за право бути визнаним найкращим в світі.
   
      Крім того, вивчити абетку гірськолижного спорту і при цьому не витратити космічних сум можна на небагатолюдному, але все ж чарівному курорті Ордино (2600 м), який знаходиться в улюбленій усіма мандрівниками Андоррі
   
       Якщо ж ви бажаєте освоїти спорт професійно - вперед в ФінляндіюСаме там знаходяться знамениті курорти Юлляс, Леві, Оунасваара, Луосто, Салла і Лапін з найкращими тренерами в світі.
   
       Ми згадали лише кілька країн, але в нашому каталозі представлені тисячі пропозицій, серед яких багато сподобаються не тільки вашому серцю, а й гаманцю.
   
       Не відмовляйте собі і своїм близьким в задоволенні чудово провести час! Подорожуйте і радійте життю! А ми завжди знайдемо для вас все, що для цього потрібно.