world-travel-trip.com
м. Полтава, вул. В'ячеслава Чорновола 21 (Куйбишева),
тел. (066) 7127309, (066) 8775997,
(0532) 565999
chichova@i.ua

Ваш
Світ подорожей

гарячі тури
  НАШ ПАРТНЁРФлора и фауна континентов. Полезные статьи и рефераты о животных и растениях.КАКТУСЁНОКФлора и фауна континентов. Полезные статьи и рефераты о животных и растениях.

  Азовське море

   

   

  Азовське море  - найпопулярніше місце відпочинку, яке вражає великою кількістю сонячних днів. Щорічно мільйони туристів спрямовуються на розкішні піщані пляжі. Погода на Азовському морі рідко буває похмурої. У цьому неглибокому море вода завжди тепла, морський іонізоване повітря насичене ароматами трав і йодом. Дрібні лимани з чистою водою містять лікувальні мулові грязі.

   

  Кирилівка

   

   

  Відпочинок в Кирилівці щороку приваблює тисячі туристів з усіх куточків України, завдяки своїй різноманітності. Адже в цьому селищі зосереджено таку кількість розваг, що кожен турист обов'язково знайде щось для себе.

   

  Федотова коса

   

  Фетодова коса - йде в море на 45 км. Вона найдовша на всьому узбережжі Азовського моря, але досить вузька. Тому всі бази відпочинку розташовані прямо на березі моря.

   

  коса Пересип

   

  Коса Пересип - це північно-східний район курортного селища Кирилівка, який вже багато років приваблює туристів своїм тихим, спокійним пляжним відпочинком. Пересип омивається Азовським морем з одного боку і Молочним лиманом з іншого боку. 

   

  Арабатська стрілка майже 7- 10 днів

   

   

  Арабатська стрілка - розташована між Азовським морем і затокою Сиваш, до яких відносяться українські курорти Генічеська Гірка (Генгорка), Щасливцеве та Стрілкове.

  Арабатська стрілка славиться «гарячими джерелами». Гаряче джерело знаходиться за селом Щасливцеве, в сторону с.Стрілкове. Офіційно називається свердловина №25, глибина свердловини приблизно 1600м.

   

  За територією джерела, а також по березі Арабатської стрілки є артезіанські свердловини з питною водою, глибина від 70 до 150 метрів. Вода дуже якісна і смачна, багато її вважають цілющою і набирають каністрами.

   

  Крім безпосередньо лікувальних цілей унікальна Арабатська стрілка славиться і туризмом.

  Бердянськ - курортне місто на північному узбережжі Азовського моря, який щорічно відвідують близько 500 тисяч туристів з України і ближнього зарубіжжя.