world-travel-trip.com
м. Полтава, вул. В'ячеслава Чорновола 21 (Куйбишева),
тел. (066) 7127309, (066) 8775997,
(0532) 565999
chichova@i.ua

Ваш
Світ подорожей

гарячі тури
  НАШ ПАРТНЁРФлора и фауна континентов. Полезные статьи и рефераты о животных и растениях.КАКТУСЁНОКФлора и фауна континентов. Полезные статьи и рефераты о животных и растениях.

  Туристичне агентство "Світ подорожей"

   

   

      Наше туристичне агентство "Світ подорожей" займається організацією поїздок з 1997 року. Завдяки нашому професіоналізму та високій якості послуг наші подорожі завжди унікальні. Кожен день ми відбираємо найкращі пропозиції для наших клієнтів. У нас Ви знайдете кращі ціни на тури по Україні і будь-якій інший точці світу. Ми організуємо поїздку в Єгипет, Туреччину, Болгарію, Туніс, Шрі-Ланку, Таїланд, Чорногорію, Хорватію, Грецію, Іспанію, ОАЕ, Кубу, Марокко, Мексику і в безліч інших країн. Туристичне агентство "Світ подорожей" працює тільки з перевіреними і надійними партнерами. Ми підбираємо для кожного клієнта за вигідну ціну всі необхідні для нього умови, це приносить впевненість і спокій в успішності подальшої поїздки.

   

  Поїздка може здійснюватися автобусом або авіаперельотом.

  Ми займаємося організацією будь-яких турів:

  • - Гарячі тури
  • - Якщо Ви завжди мріяли чарівно провести час в різних країнах за кілька днів, Ви можете скористатися послугою Тура по Європі. Ви зможете зробити масу фото в різних країнах і отримаєте море спогадів. Вам точно буде що згадати!
  •  
  • Тури активного відпочинку (зимовий курорт)
  • - Екзотічні подорожі
  • - Відпочинок з дітьми
  •  

  "Світ подорожей" подарує Вам яскраві емоції! Досліджуйте нове, заряджайтеся новими силами в поїздці. Не забудьте взяти фотоапарат, щоб відобразити своє щастя і щастя своїх близьких.

   

  Гарного відпочинку!